hava
DOLAR 32,7878 % % 1.53
EURO 35,1602 % % 0.53
GRAM ALTIN 2.457,99 % % 2,80
ÇEYREK A. 4.018,81 % % 2,80
BITCOIN 66.659,99 % 0.567
SON DAKİKA

CANLI SONUÇLAR

Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Euro
16:00
Polonya Polonya
1 : 1
Hollanda Hollanda
19:00
Slovenya Slovenya
19:00
Danimarka Danimarka
22:00
Sırbistan Sırbistan
22:00
İngiltere İngiltere
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları
00:00
Kolombiya Kolombiya
3 : 0
Bolivya Bolivya
22:30
Ekvador Ekvador
22:30
Honduras Honduras
İspanya - LaLiga 2
19:30
Real Oviedo Real Oviedo
19:30
Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
13:00
Valencia CF Valencia CF
0 : 3
FC Barcelona FC Barcelona
18:00
Athletic Bilbao Athletic Bilbao
18:00
Sevilla FC Sevilla FC
İspanya - Primera Federacion
21:00
Barcelona Atletic Barcelona Atletic
21:00
Cordoba Cordoba
Fransa - Championnat National U19
17:00
Paris Saint Germain FC Paris Saint Germain FC
17:00
AJ Auxerre AJ Auxerre
İtalya - Serie D,Yükselme Playoff
19:00
SSD Citta Di Campobasso SSD Citta Di Campobasso
19:00
Trapani Calcio Trapani Calcio
Rusya - 2. Liga, Division A
19:00
SK Rotor SK Rotor
19:00
FC Novosibirsk FC Novosibirsk
ABD - ABD MLS
02:30
Atlanta United FC Atlanta United FC
2 : 2
Houston Dynamo Houston Dynamo
02:30
Charlotte FC Charlotte FC
1 : 0
Dc United Dc United
02:30
CF Montreal CF Montreal
0 : 0
Real Salt Lake Real Salt Lake
02:30
New England Revolution New England Revolution
3 : 2
Vancouver Whitecaps FC Vancouver Whitecaps FC
02:30
New York Red Bulls New York Red Bulls
0 : 0
Nashville SC Nashville SC
02:30
Orlando City SC Orlando City SC
1 : 3
Los Angeles FC Los Angeles FC
02:30
Philadelphia Union Philadelphia Union
1 : 2
Inter Miami CF Inter Miami CF
02:30
Toronto FC Toronto FC
1 : 4
Chicago Fire Chicago Fire
03:30
FC Dallas FC Dallas
2 : 0
Saint Louis City SC Saint Louis City SC
04:30
Colorado Rapids Colorado Rapids
2 : 0
Austin FC Austin FC
05:30
Los Angeles Galaxy Los Angeles Galaxy
4 : 2
Sporting Kansas City Sporting Kansas City
05:30
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
2 : 4
FC Cincinnati FC Cincinnati
05:30
Seattle Sounders Seattle Sounders
2 : 0
Minnesota United FC Minnesota United FC
ABD - ABD NPSL
00:00
Greenville United Greenville United
0 : 0
Charlottetowne Hops FC Charlottetowne Hops FC
01:00
FC Monmouth FC Monmouth
3 : 2
Philadelphia Union Ds Philadelphia Union Ds
01:00
Valeo FC Valeo FC
1 : 0
Syracuse FC Syracuse FC
01:00
Kingston Stockade FC Kingston Stockade FC
0 : 1
New Jersey United AC New Jersey United AC
01:30
First State FC First State FC
3 : 5
Electric City Shock SC Electric City Shock SC
02:00
El Farolito El Farolito
4 : 1
Oakland SC Oakland SC
02:00
Port City FC Port City FC
1 : 6
Hickory FC Hickory FC
02:00
Apotheos FC Apotheos FC
4 : 1
Bristol Rhythm AFC Bristol Rhythm AFC
02:00
Appalachian FC Appalachian FC
3 : 2
865 Alliance 865 Alliance
02:00
Akron City FC Akron City FC
6 : 2
Flower City Union Flower City Union
02:00
Columbus United FC Columbus United FC
1 : 1
New Orleans Jesters New Orleans Jesters
02:00
Jacksonville Armada Jacksonville Armada
4 : 0
Miami Dutch Lions FC Miami Dutch Lions FC
02:00
Global Soccer Pathways Global Soccer Pathways
0 : 8
Naples United FC Naples United FC
02:00
Milwaukee Torrent Milwaukee Torrent
6 : 0
CA Saint Louis CA Saint Louis
03:00
Joy St Louis Park Joy St Louis Park
0 : 0
Dakota Fusion FC Dakota Fusion FC
03:00
Minnesota Twinstars FC Minnesota Twinstars FC
3 : 1
Sioux Falls Thunder FC Sioux Falls Thunder FC
03:00
Kansas City Sol Kansas City Sol
2 : 1
Sunflower State FC Sunflower State FC
03:00
Wisconsin Conquerors FC Wisconsin Conquerors FC
03:00
Des Moines United FC Des Moines United FC
03:00
Gios Lions SC Gios Lions SC
3 : 0
Ehtar Belleville FC Ehtar Belleville FC
03:00
Demize NPSL Demize NPSL
0 : 1
Arkansas Wolves Arkansas Wolves
03:30
Fort Worth Vaqueros FC Fort Worth Vaqueros FC
2 : 4
West Texas FC West Texas FC
03:30
Denton Diablos FC Denton Diablos FC
1 : 0
Laredo Heat SC Laredo Heat SC
04:00
Oakland Stompers Oakland Stompers
0 : 2
Sacramento Gold FC Sacramento Gold FC
04:00
Lions United FC Lions United FC
0 : 5
Glendale Lions FC Glendale Lions FC
05:00
San Ramon FC San Ramon FC
1 : 2
Napa Valley 1839 FC Napa Valley 1839 FC
05:00
FC Arizona FC Arizona
05:00
Fcaz Tucson Fcaz Tucson
05:30
Las Vegas Legends Las Vegas Legends
3 : 1
FC Arizona FC Arizona
22:00
Las Vegas Knights FC Las Vegas Knights FC
22:00
FC Arizona FC Arizona
23:00
Cleveland SC Cleveland SC
23:00
Southern Indiana Guardians FC Southern Indiana Guardians FC
23:00
Michigan Rangers FC Michigan Rangers FC
23:00
Niagara 1812 Niagara 1812
23:00
Philadelphia Ukrainian Nationals Philadelphia Ukrainian Nationals
23:00
Pennsylvania Classics Pennsylvania Classics
ABD - MLS Next Pro
02:30
Carolina Core FC Carolina Core FC
1 : 3
FC Cincinnati 2 FC Cincinnati 2
ABD - NISA
05:00
Los Angeles Force Los Angeles Force
3 : 1
Arizona Monsoon FC Arizona Monsoon FC
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
02:30
Washington Spirit Washington Spirit
1 : 1
San Diego Wave FC San Diego Wave FC
02:30
North Carolina Courage North Carolina Courage
0 : 0
Orlando Pride Orlando Pride
04:30
Houston Dash Houston Dash
0 : 0
Angel City FC Angel City FC
23:00
Seattle Reign FC Seattle Reign FC
23:00
Portland Thorns FC Portland Thorns FC
ABD - USL Lig 1
05:30
Cv Fuego FC Cv Fuego FC
1 : 1
Richmond Kickers Richmond Kickers
ABD - USL Lig 2
00:00
Charlottesville Blues Charlottesville Blues
2 : 0
Christos FC Christos FC
00:00
New Jersey Copa FC New Jersey Copa FC
1 : 3
Ironbound SC Ironbound SC
01:00
Cleveland Force SC Cleveland Force SC
2 : 0
Dayton Dutch Lions FC Dayton Dutch Lions FC
01:00
Inter Gainesville KF Inter Gainesville KF
01:00
Florida Elite Sa Florida Elite Sa
01:00
West Virginia United West Virginia United
1 : 1
North Carolina FC North Carolina FC
02:00
Athens United Athens United
2 : 3
East Atlanta FC East Atlanta FC
02:00
Lansing City Football Lansing City Football
0 : 3
Flint City Bucks Flint City Bucks
02:00
South Bend Lions South Bend Lions
0 : 1
Union FC Macomb Union FC Macomb
02:00
AC Connecticut AC Connecticut
3 : 2
Boston City FC Boston City FC
02:00
AFC Ann Arbor AFC Ann Arbor
3 : 0
Midwest United FC Midwest United FC
02:00
The Villages The Villages
3 : 0
Nona FC Nona FC
02:00
Brevard Fire SC Brevard Fire SC
1 : 1
Brooke House FC Brooke House FC
02:00
Lionsbridge FC Lionsbridge FC
1 : 1
Northern Virginia FC Northern Virginia FC
02:00
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
0 : 4
Real Central New Jersey Real Central New Jersey
02:00
Philadelphia Lone Star Usl2 Philadelphia Lone Star Usl2
1 : 3
Ocean City Nor Easters Ocean City Nor Easters
02:00
Vermont Green FC Vermont Green FC
0 : 0
Western Mass Pioneers Western Mass Pioneers
02:00
Wake FC Wake FC
0 : 0
Charlotte Independence 2 Charlotte Independence 2
02:00
Minneapolis City SC Usl2 Minneapolis City SC Usl2
0 : 1
Milwaukee Bavarian SC Milwaukee Bavarian SC
02:30
Asheville City SC Asheville City SC
3 : 0
Birmingham Legion FC 2 Birmingham Legion FC 2
02:30
FC Motown 2 FC Motown 2
4 : 0
Hudson Valley Hammers Hudson Valley Hammers
03:00
Rochester FC Rochester FC
1 : 2
RKC Soccer Club RKC Soccer Club
03:00
AC Houston Sur AC Houston Sur
1 : 2
Houston FC Houston FC
03:00
Des Moines Menace Des Moines Menace
4 : 2
St Charles FC St Charles FC
03:00
Hattiesburg FC Hattiesburg FC
3 : 2
Blue Goose SC Blue Goose SC
03:00
Louisiana Krewe FC Louisiana Krewe FC
1 : 1
Little Rock Rangers Little Rock Rangers
03:30
Hill Country Lobos Hill Country Lobos
1 : 6
AHFC Royals AHFC Royals
03:30
Peoria City Peoria City
2 : 1
River Light FC River Light FC
04:00
Flatirons Rush SC Flatirons Rush SC
2 : 1
New Mexico United U23 New Mexico United U23
04:30
Salt City SC Salt City SC
1 : 2
Utah United Utah United
05:00
Coachella FC Coachella FC
0 : 3
Southern California Seahorses Southern California Seahorses
05:00
FC Tucson FC Tucson
5 : 1
Redlands FC Redlands FC
06:00
Academica SC Academica SC
4 : 0
Monterey Bay FC Usl 2 Monterey Bay FC Usl 2
20:00
Thunder Bay Chill SC Thunder Bay Chill SC
20:00
St. Croix SC St. Croix SC
23:00
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
23:00
San Francisco City San Francisco City
ABD - USL Şampiyonası
02:00
Indy Eleven Indy Eleven
1 : 0
San Antonio FC San Antonio FC
02:00
Hartford Athletic Hartford Athletic
2 : 0
Pittsburgh Riverhounds Pittsburgh Riverhounds
02:30
Tampa Bay Rowdies Tampa Bay Rowdies
3 : 2
Louisville City FC Louisville City FC
03:30
Memphis 901 FC Memphis 901 FC
2 : 1
New Mexico United New Mexico United
04:00
El Paso Locomotive FC El Paso Locomotive FC
1 : 1
Phoenix Rising FC Phoenix Rising FC
04:00
Colorado Springs Switchbacks FC Colorado Springs Switchbacks FC
4 : 2
Orange County SC Orange County SC
06:00
Sacramento Republic FC Sacramento Republic FC
2 : 3
Oakland Roots SC Oakland Roots SC
ABD - USL W Ligi
00:00
Fayetteville Fury Fayetteville Fury
0 : 2
North Carolina Fusion North Carolina Fusion
00:00
Miami AC Miami AC
4 : 0
Palm City Americanas Palm City Americanas
00:00
Athens United Athens United
1 : 3
Greenville Liberty Greenville Liberty
01:00
Tennessee SC Tennessee SC
2 : 2
Southern Soccer Academy Southern Soccer Academy
01:00
Eagle FC Eagle FC
2 : 0
Richmond Uslw League Richmond Uslw League
01:00
Lancaster Inferno Lancaster Inferno
10 : 0
Patuxent Football Athletics Patuxent Football Athletics
01:00
Manhattan SC Manhattan SC
7 : 2
AC Connecticut AC Connecticut
01:00
Marin FC Alliance Marin FC Alliance
2 : 3
SC Stockton SC Stockton
02:00
Charlottesville Blues FC Charlottesville Blues FC
1 : 2
Christos FC Christos FC
02:00
Detroit City FC Detroit City FC
2 : 1
Midwest United FC Midwest United FC
02:00
Kings Hammer FC Kings Hammer FC
1 : 0
Racing Louisville FC Academy Racing Louisville FC Academy
02:00
South Carolina United FC South Carolina United FC
2 : 1
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
02:00
Tallahassee Reckoning Tallahassee Reckoning
5 : 1
Brevard SC Riptide Brevard SC Riptide
03:00
St Charles FC St Charles FC
0 : 6
Lexington SC Lexington SC
03:00
Lonestar SC Lonestar SC
3 : 3
Challenge SC Challenge SC
03:00
Ahfc Royals Ahfc Royals
7 : 0
San Antonio Athenians SC San Antonio Athenians SC
04:00
Albion SC Colorado Albion SC Colorado
0 : 2
Colorado Storm Colorado Storm
22:00
AFC Ann Arbor AFC Ann Arbor
22:00
Michiana FC Michiana FC
23:00
Minnesota Aurora Minnesota Aurora
23:00
Chicago Dutch Lions Chicago Dutch Lions
Arjantin - Arjantin Kupası
06:00
CA Rosario Central CA Rosario Central
06:00
CA Barracas Central CA Barracas Central
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
17:00
CA Excursionistas CA Excursionistas
17:00
CD UAI Urquiza CD UAI Urquiza
21:00
Newells Old Boys Newells Old Boys
21:00
Gimnasia Y Esgrima La Plata Gimnasia Y Esgrima La Plata
Arjantin - Primera B
21:00
Argentino de Merlo Argentino de Merlo
21:00
CD UAI Urquiza CD UAI Urquiza
Arjantin - Primera C
21:00
CA Puerto Nuevo CA Puerto Nuevo
21:00
Juventud Unida San Miguel Juventud Unida San Miguel
21:00
Deportivo Muniz Deportivo Muniz
21:00
CDM Leandro N. Alem CDM Leandro N. Alem
21:00
AD Berazategui AD Berazategui
21:00
Argentino De Rosario Argentino De Rosario
Arjantin - Profesyonel Lig
00:00
CA Huracan CA Huracan
1 : 0
Independiente Rivadavia De Mendoza Independiente Rivadavia De Mendoza
02:30
Atletico Tucuman Atletico Tucuman
1 : 1
Defensa Y Justicia Defensa Y Justicia
Arjantin - Supercopa Internacional
19:00
CA River Plate (Arg) CA River Plate (Arg)
19:00
CA Talleres de Cordoba CA Talleres de Cordoba
Arjantin - Torneo Federal A
17:00
Deportivo Camioneros Deportivo Camioneros
17:00
CA Huracan Las Heras CA Huracan Las Heras
21:00
CD de Pronunciamiento CD de Pronunciamiento
21:00
Sportivo Las Parejas Sportivo Las Parejas
21:00
Club Circulo Deportivo Club Circulo Deportivo
21:00
Club Cipolletti Club Cipolletti
21:00
CA Germinal CA Germinal
21:00
CSD Sol de Mayo CSD Sol de Mayo
21:30
Independiente de Chivilcoy Independiente de Chivilcoy
21:30
CA Douglas Haig CA Douglas Haig
21:45
CD Argentino Monte Maiz CD Argentino Monte Maiz
21:45
CS Estudiantes San Luis CS Estudiantes San Luis
22:00
CA Juventud Unida Universitario San Luis CA Juventud Unida Universitario San Luis
22:00
Ciudad de Bolivar Ciudad de Bolivar
22:30
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
22:30
CS Belgrano CS Belgrano
22:30
CA Sol de America de Formosa CA Sol de America de Formosa
22:30
CA Boca Unidos Corrientes CA Boca Unidos Corrientes
Avustralya - Capital NPL 1
06:15
Yoogali SC Yoogali SC
1 : 2
O'Connor Knights FC O'Connor Knights FC
08:00
Canberra Croatia FC Canberra Croatia FC
3 : 0
Tuggeranong UTD Tuggeranong UTD
Avustralya - Kuzey NSW NPL
07:30
Weston Workers FC Weston Workers FC
1 : 2
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
07:30
Charlestown Azzurri FC Charlestown Azzurri FC
1 : 4
Cooks Hill United Cooks Hill United
Avustralya - NPL,Victoria
09:00
Heidelberg United Heidelberg United
1 : 0
South Melbourne South Melbourne
Avustralya - NSW NPL 1
08:00
Rockdale Ilinden FC Rockdale Ilinden FC
4 : 0
Manly United FC Manly United FC
08:00
Central Coast Mariners Academy Central Coast Mariners Academy
1 : 1
Sydney FC Youth Sydney FC Youth
08:30
APIA Leichhardt APIA Leichhardt
1 : 4
Marconi Stallions Marconi Stallions
Avustralya - Queensland NPL
07:45
Brisbane Roar FC Brisbane Roar FC
0 : 5
Queensland Lions FC Queensland Lions FC
08:00
Brisbane City FC Brisbane City FC
0 : 1
Moreton City Excelsior FC Moreton City Excelsior FC
08:00
Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers
2 : 2
Redlands United FC Redlands United FC
09:30
Olympic FC Brisbane Olympic FC Brisbane
09:30
Wynnum Wolves FC Wynnum Wolves FC
Avustralya - Queensland NPL, Kadınlar
10:00
Souths United FC Souths United FC
2 : 1
Eastern Suburbs FC Eastern Suburbs FC
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
09:45
St George Willawong FC St George Willawong FC
3 : 1
Logan Lightning Logan Lightning
10:00
Mitchelton FK Mitchelton FK
2 : 1
SWQ Thunder FC SWQ Thunder FC
11:15
Broadbeach United Broadbeach United
0 : 3
Caboolture FC Caboolture FC
Avustralya - Tazmanya NPL
07:00
South Hobart FC South Hobart FC
6 : 0
Launceston United SC Launceston United SC
Beyaz Rusya - Pervaya Liga
15:00
Niva Dolbizno Niva Dolbizno
15:00
Maxline Vitebsk Maxline Vitebsk
17:00
FC Orsha FC Orsha
17:00
Dinamo Minsk Reserve Dinamo Minsk Reserve
19:00
Volna Pinsk Volna Pinsk
19:00
FC BARANOVICHI FC BARANOVICHI
Beyaz Rusya - Vysshaya Ligi
16:00
FK Arsenal Dzerzhinsk FK Arsenal Dzerzhinsk
0 : 0
FC Smorgon FC Smorgon
18:00
Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk
18:00
Naftan Novopolotsk Naftan Novopolotsk
20:00
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
20:00
FC Minsk FC Minsk
Brezilya - Baiano, Serie B
00:00
Colo Colo BA Colo Colo BA
1 : 0
Porto SC BA Porto SC BA
21:00
Jacobinense BA Jacobinense BA
21:00
AD Leonico BA AD Leonico BA
21:00
EC Vitoria da Conquista BA EC Vitoria da Conquista BA
21:00
Fluminense DE Feira BA Fluminense DE Feira BA
21:00
Grapiuna AC BA Grapiuna AC BA
21:00
Galicia BA Galicia BA
Brezilya - Brasileiro Serie D
00:00
Mixto MT Mixto MT
1 : 0
Ipora GO Ipora GO
00:00
Barra FC SC Barra FC SC
1 : 1
EC Avenida RS EC Avenida RS
21:00
Maracana CE Maracana CE
21:00
Santa Cruz FC RN Santa Cruz FC RN
21:00
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
21:00
Ipatinga MG Ipatinga MG
21:00
EC Santo Andre SP EC Santo Andre SP
21:00
Costa Rica EC MS Costa Rica EC MS
21:30
Brasiliense FC DF Brasiliense FC DF
21:30
Capital FC TO Capital FC TO
22:00
Moto Club MA Moto Club MA
22:00
Fluminense EC PI Fluminense EC PI
22:00
Cameta SC PA Cameta SC PA
22:00
River PI River PI
22:00
FC Atletico Cearense CE FC Atletico Cearense CE
22:00
Sousa EC PB Sousa EC PB
22:00
ACD Potiguar RN ACD Potiguar RN
22:00
Iguatu CE Iguatu CE
22:00
SD Juazeirense BA SD Juazeirense BA
22:00
Petrolina PE Petrolina PE
22:00
AO Itabaiana SE AO Itabaiana SE
22:00
EC Jacuipense BA EC Jacuipense BA
22:00
Anapolis FC GO Anapolis FC GO
22:00
Real Brasilia FC DF Real Brasilia FC DF
22:00
Serra FC ES Serra FC ES
22:00
Itabuna EC BA Itabuna EC BA
22:00
EC Novo Hamburgo EC Novo Hamburgo
22:00
FC Cascavel PR FC Cascavel PR
22:00
Gremio Esportivo Brasil RS Gremio Esportivo Brasil RS
22:00
Hercilio Luz SC Hercilio Luz SC
22:30
Manaus FC AM Manaus FC AM
22:30
Sao Raimundo EC RR Sao Raimundo EC RR
23:00
CRA Catalano GO CRA Catalano GO
23:00
Uniao EC MT Uniao EC MT
23:00
Concordia AC SC Concordia AC SC
23:00
Cianorte FC PR Cianorte FC PR
Brezilya - Brasilero Seri B
00:00
Ituano FC SP Ituano FC SP
3 : 5
Paysandu SC PA Paysandu SC PA
17:00
Botafogo FC SP Botafogo FC SP
17:00
Vila Nova FC GO Vila Nova FC GO
22:00
Brusque FC SC Brusque FC SC
22:00
Ceara SC CE Ceara SC CE
Brezilya - Brasilero Serie A
00:30
Red Bull Bragantino SP Red Bull Bragantino SP
2 : 1
EC Juventude RS EC Juventude RS
03:00
Fluminense FC RJ Fluminense FC RJ
1 : 2
AC Goianiense GO AC Goianiense GO
22:00
EC Vitoria BA EC Vitoria BA
22:00
SC Internacional RS SC Internacional RS
22:00
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
22:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
22:00
CA Paranaense PR CA Paranaense PR
22:00
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
03:00
Real Brasilia FC DF Real Brasilia FC DF
1 : 0
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
21:00
Gremio RS Gremio RS
21:00
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
21:00
Atletico Mineiro MG Atletico Mineiro MG
21:00
SE Kindermann SC SE Kindermann SC
Brezilya - Brezilya Serie C
01:30
Athletic Club Sjdr MG Athletic Club Sjdr MG
3 : 1
Ferroviario AC CE Ferroviario AC CE
22:30
Clube DO Remo PA Clube DO Remo PA
22:30
Ypiranga FC RS Ypiranga FC RS
22:30
Figueirense FC SC Figueirense FC SC
22:30
AD Confianca SE AD Confianca SE
22:30
EC Sao Jose RS EC Sao Jose RS
22:30
Londrina EC PR Londrina EC PR
Brezilya - Catarinense, Serie B
17:00
CF Caravaggio SC CF Caravaggio SC
17:00
Blumenau EC SC Blumenau EC SC
21:00
Santa Catarina Clube SC Santa Catarina Clube SC
21:00
Atletico Catarinense SC Atletico Catarinense SC
21:00
GE Juventus Jaragua Do Sul SC GE Juventus Jaragua Do Sul SC
21:00
Carlos Renaux SC Carlos Renaux SC
Brezilya - Cearense, Serie C
21:30
Crato EC CE Crato EC CE
21:30
Terra E Mar CE Terra E Mar CE
21:30
EC Limoeiro CE EC Limoeiro CE
21:30
Tiangua EC Tiangua EC
Brezilya - Gaucho, Serie A2
00:00
Ec Pelotas Ec Pelotas
4 : 1
Esporte Clube Sao Gabriel RS Esporte Clube Sao Gabriel RS
21:00
EC Internacional Santa Maria RS EC Internacional Santa Maria RS
21:00
Monsoon FC RS Monsoon FC RS
21:00
GE Bage RS GE Bage RS
21:00
CE Lajeadense RS CE Lajeadense RS
21:00
Monsoon FC RS Monsoon FC RS
21:00
CE Aimore CE Aimore
21:00
CE Bento Goncalves RS CE Bento Goncalves RS
21:00
Gremio Esportivo Gloria RS Gremio Esportivo Gloria RS
22:00
CE Aimore CE Aimore
22:00
CF Com Vida Saf RS CF Com Vida Saf RS
22:00
Uniao Frederiquense de Futebol RS Uniao Frederiquense de Futebol RS
22:00
Passo Fundo RS Passo Fundo RS
Brezilya - Goiano, 2. Divisao
21:30
AE Evangelica GO AE Evangelica GO
21:30
Gremio Anapolis GG Gremio Anapolis GG
Brezilya - Kupa Paulista
00:00
CA Votuporanguense SP CA Votuporanguense SP
2 : 0
EC XV de Novembro de Jau SP EC XV de Novembro de Jau SP
16:00
Vila Operaria CE Mariano SP Vila Operaria CE Mariano SP
0 : 0
GD Prudente SP GD Prudente SP
21:00
Monte Azul SP Monte Azul SP
21:00
AA Francana SP AA Francana SP
Brezilya - Mineiro, Modulo II
16:00
SC Aymores MG SC Aymores MG
16:00
Betim Futebol MG Betim Futebol MG
16:00
Valeriodoce EC MG Valeriodoce EC MG
16:00
Nacional AC Muriae MG Nacional AC Muriae MG
21:30
Urt MG Urt MG
21:30
AA Caldense MG AA Caldense MG
Brezilya - Paranaense, 2. Divisao
00:30
Parana Clube PR Parana Clube PR
1 : 0
Patriotas FC PR Patriotas FC PR
17:00
Foz Do Iguacu PR Foz Do Iguacu PR
17:00
Rio Branco PR Rio Branco PR
21:30
AA Iguacu PR AA Iguacu PR
21:30
Nacional PR Nacional PR
21:30
Paranavai PR Paranavai PR
21:30
GE Maringa PR GE Maringa PR
Brezilya - U20 Cearense
15:30
Cariri FC CE U20 Cariri FC CE U20
15:30
Icasa CE Icasa CE
15:30
AE Tiradentes CE AE Tiradentes CE
15:30
Gremio Recreativo Pague Menos CE U20 Gremio Recreativo Pague Menos CE U20
Çin - Çin 1. Ligi
10:00
Yanbian Longding Yanbian Longding
2 : 2
Guangzhou FC Guangzhou FC
14:30
Jiangxi Lushan Jiangxi Lushan
2 : 5
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
Çin - Çin 2. Lig
11:00
Taian Tiankuang Taian Tiankuang
2 : 0
Langfang Glory City FC Langfang Glory City FC
11:30
Hubei Istar FC Hubei Istar FC
0 : 2
Nantong Haimen Codion Nantong Haimen Codion
12:00
Guangzhou E-Power FC Guangzhou E-Power FC
0 : 1
Guangxi Hengchen FC Guangxi Hengchen FC
12:00
Beijing Institute Of Technology FC Beijing Institute Of Technology FC
2 : 0
Shaanxi Union FC Shaanxi Union FC
14:30
Xian Chongde Ronghai Xian Chongde Ronghai
14:30
Dalian Kun City Dalian Kun City
Çin - Çin Süper Ligi
14:00
Cangzhou Mighty Lions Cangzhou Mighty Lions
0 : 1
Qingdao Hainiu FC Qingdao Hainiu FC
14:35
Shanghai Shenhua Shanghai Shenhua
1 : 1
Chengdu Rongcheng FC Chengdu Rongcheng FC
15:00
Qingdao Youth Island Qingdao Youth Island
0 : 1
Wuhan Three Towns FC Wuhan Three Towns FC
Çin - Çin Süper Ligi, Kadınlar
11:00
Henan Jianye Henan Jianye
1 : 1
Beijing Bg Phoenix FC Beijing Bg Phoenix FC
11:00
Zhejiang Hangzhou Zhejiang Hangzhou
1 : 3
Guangdong Meizhou Hakka FC Guangdong Meizhou Hakka FC
14:30
Shandong Sports Lottery Shandong Sports Lottery
14:30
Chongqing Yongchuan Chongqing Yongchuan
El Salvador - Segunda Division
23:00
Tiburones de Sonsonate Tiburones de Sonsonate
23:00
CD. Cacahuatique CD. Cacahuatique
Estonya - Esiliiga
14:00
Harju JK Laagri Harju JK Laagri
14:00
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
14:00
Viimsi JK Viimsi JK
14:00
JK Tallinna Kalev U21 JK Tallinna Kalev U21
14:00
Tallinna FC Flora Tallinna FC Flora
14:00
JK Tabasalu JK Tabasalu
Estonya - Esiliiga B
14:00
Parnu Jalgpalliklubi Parnu Jalgpalliklubi
14:00
Viljandi JK Tulevik Viljandi JK Tulevik
14:00
Nomme Kalju FC U21 Nomme Kalju FC U21
14:00
JK Narva Trans JK Narva Trans
14:00
Tallinna JK Legion Tallinna JK Legion
2 : 1
FC Phoenix Johvi FC Phoenix Johvi
Estonya - Premium Liiga
12:00
FCI Levadia Tallinn FCI Levadia Tallinn
2 : 1
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
14:00
Kuressaare Kuressaare
1 : 1
FC Nomme United FC Nomme United
Etiyopya - Premier Lig
15:00
Wolaita Dicha SC Wolaita Dicha SC
15:00
Hadiya Hossana FC Hadiya Hossana FC
15:00
Saint George SC Saint George SC
15:00
Ethiopia Nigd Bank Ethiopia Nigd Bank
18:00
Shashemene Kenema Shashemene Kenema
18:00
Ethiopian Medhin Ethiopian Medhin
18:00
Hambericho Durame Hambericho Durame
18:00
Wolaita Dicha SC Wolaita Dicha SC
Faroe Adaları - Premier Lig
17:00
EB/Streymur EB/Streymur
17:00
KI Klaksvik KI Klaksvik
18:00
IF Fuglafjordur IF Fuglafjordur
18:00
NSI Runavik NSI Runavik
Filipinler - Filipinler Futbol Ligi
10:00
Don Bosco Garelli United Don Bosco Garelli United
1 : 0
Philippine Air Force FC Philippine Air Force FC
12:30
DH Cebu FC DH Cebu FC
1 : 0
Manila Digger FC Manila Digger FC
12:45
United City FC United City FC
0 : 0
Davao Aguilas Davao Aguilas
15:00
Stallion FC Stallion FC
3 : 1
Tuloy FC Tuloy FC
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
18:30
TPV TPV
18:30
HJS Akatemia HJS Akatemia
Finlandiya - Suomen Kupası
14:00
SJK Akatemia SJK Akatemia
14:00
P-Iirot P-Iirot
16:00
Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta
16:00
Jakobstads Bollklubb Jakobstads Bollklubb
16:00
Espoon Palloseura Espoon Palloseura
16:00
FC Lahti FC Lahti
17:00
FC KTP Kotka FC KTP Kotka
17:00
FC Inter Turku FC Inter Turku
17:00
FC Kuusysi FC Kuusysi
17:00
KPV Kokkola KPV Kokkola
18:00
PPJ Helsinki PPJ Helsinki
18:00
Ekenas Idrottsforening Ekenas Idrottsforening
18:00
Tups Tups
18:00
HJK Helsinki HJK Helsinki
18:30
Grankulla IFK Grankulla IFK
18:30
Musan Salama Musan Salama
19:00
IFK Mariehamn IFK Mariehamn
19:00
Kuopion Palloseura Kuopion Palloseura
Gana - Premier Lig
18:00
Accra Great Olympics Accra Great Olympics
18:00
Real Tamale United Real Tamale United
18:00
Bechem United Bechem United
18:00
Hearts of Oak Hearts of Oak
18:00
Legon Cities FC Legon Cities FC
18:00
Bibiani Gold Stars FC Bibiani Gold Stars FC
18:00
FC Samartex FC Samartex
18:00
Accra Lions Accra Lions
18:00
Asante Kotoko Asante Kotoko
18:00
Bofoakwa Tano Bofoakwa Tano
18:00
Dreams FC Dreams FC
18:00
Aduana Stars Aduana Stars
18:00
Medeama SC Medeama SC
18:00
Karela United Fc Karela United Fc
18:00
Berekum Chelsea Fc Berekum Chelsea Fc
18:00
Heart of Lions Heart of Lions
18:00
Nsoatreman FC Nsoatreman FC
18:00
Nations FC Nations FC
İspanya Amatör - Tercera Federacion, Playofflar
13:00
L Entregu CF L Entregu CF
13:00
Mallorca B Mallorca B
13:00
UD Almeria B UD Almeria B
13:00
Toledo Sad Toledo Sad
13:30
CD Union Sur Yaiza CD Union Sur Yaiza
13:30
Club Portugalete Club Portugalete
13:30
CE l`Hospitalet CE l`Hospitalet
13:30
Colonia Moscardo Colonia Moscardo
19:00
Real Murcia (A) Real Murcia (A)
19:00
CD Coria CD Coria
19:00
CD Laredo CD Laredo
19:00
Cuarte CD Cuarte CD
19:00
RC Celta de Vigo C RC Celta de Vigo C
19:00
Salamanca CF UDS Salamanca CF UDS
20:00
Xerez Deportivo FC Xerez Deportivo FC
20:00
FC Jove Espanol San Vicente FC Jove Espanol San Vicente
İsveç - 1. Lig Güney Grubu
17:00
Ariana FC Ariana FC
17:00
Ljungskile SK Ljungskile SK
17:00
BK Olympic BK Olympic
17:00
Falkenbergs FF Falkenbergs FF
17:00
Jönköping Södra Jönköping Södra
17:00
Onsala BK Onsala BK
İsveç - 1. Lig Kuzey Grubu
14:00
Pitea IF Pitea IF
1 : 0
Taby FK Taby FK
17:00
IF Karlstad Fotbol IF Karlstad Fotbol
17:00
Assyriska FF Assyriska FF
17:00
Nordic United FC Nordic United FC
17:00
Orebro Syrianska IF Orebro Syrianska IF
İsveç - 2. Lig, Norra Gotaland
14:00
Vanersborgs IF Vanersborgs IF
3 : 1
Ahlafors IF Ahlafors IF
İsveç - 2. Lig, Norra Svealand
14:00
FC Jarfalla FC Jarfalla
2 : 0
Viggbyholms IK FF Viggbyholms IK FF
17:00
IFK Osteraakers FK IFK Osteraakers FK
17:00
Skiljebo SK Skiljebo SK
İsveç - 2. Lig, Sodra Gotaland
14:00
Högaborgs BK Högaborgs BK
14:00
IF Lodde IF Lodde
15:00
IFK Berga IFK Berga
15:00
Nosaby IF Nosaby IF
17:00
Kristianstad FC Kristianstad FC
17:00
Rappe GOIF Rappe GOIF
İsveç - 2. Lig, Vastra Gotaland
17:00
Bergdalens IK Bergdalens IK
17:00
Laholms FK Laholms FK
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
14:00
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna
0 : 7
FC Rosengaard Malmo FC Rosengaard Malmo
14:00
AIK DFF AIK DFF
2 : 1
Vaxjo DFF Vaxjo DFF
16:00
IFK Norrkoping DFK IFK Norrkoping DFK
0 : 0
Pitea IF DFF Pitea IF DFF
16:00
Linkopings FC Linkopings FC
2 : 1
KIF Orebro DFF KIF Orebro DFF
16:00
Hammarby Hammarby
1 : 0
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
16:00
Djurgardens IF DFF Djurgardens IF DFF
16:00
Kristianstads DFF Kristianstads DFF
İsveç - Superettan
16:00
Helsingborg IF Helsingborg IF
1 : 0
Örebrö SK Örebrö SK
16:00
Osters IF Osters IF
0 : 0
Östersund FK Östersund FK
18:00
Sandvikens IF Sandvikens IF
18:00
IK Oddevold IK Oddevold
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
14:00
Sundsvalls DFF Sundsvalls DFF
2 : 2
IFK Kalmar IFK Kalmar
16:00
Mallbackens IF Mallbackens IF
16:00
Eskilstuna United DFF Eskilstuna United DFF
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
17:00
IFK Stocksund IFK Stocksund
17:00
Hammarby IF Hammarby IF
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
15:30
Fjardab/Hottur/Leiknir Fjardab/Hottur/Leiknir
15:30
Grotta Grotta
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
17:00
Breidablik Kopavogur Breidablik Kopavogur
17:00
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
19:00
UMF Tindastoll UMF Tindastoll
19:00
Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik
19:00
Fylkir Reykjavik Fylkir Reykjavik
19:00
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
Japonya - J.Lig 2
10:00
Iwaki FC Iwaki FC
1 : 1
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
11:00
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
1 : 0
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
12:00
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
2 : 2
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
12:00
Ehime FC Ehime FC
3 : 0
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
12:00
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
0 : 1
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
12:00
Oita Trinata Oita Trinata
0 : 2
Tochigi SC Tochigi SC
12:30
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
0 : 1
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
13:00
Jef United Ichihara Chiba Jef United Ichihara Chiba
1 : 0
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Japonya - J.Lig 3
07:00
Vanraure Hachinohe FC Vanraure Hachinohe FC
0 : 0
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki
07:00
Matsumoto Yamaga FC Matsumoto Yamaga FC
4 : 0
Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu
08:00
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
0 : 1
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
08:00
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
2 : 1
Nara Club Nara Club
08:05
Kataller Toyama Kataller Toyama
1 : 1
Omiya Ardija Omiya Ardija
12:00
Iwate Grulla Morioka Iwate Grulla Morioka
3 : 2
AC Nagano Parceiro AC Nagano Parceiro
12:00
FC Imabari FC Imabari
2 : 1
SC Sagamihara SC Sagamihara
13:00
FC Ryukyu FC Ryukyu
13:00
Fukushima United FC Fukushima United FC
Japonya - J.Ligi
08:00
Vissel Kobe Vissel Kobe
1 : 0
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
09:30
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
2 : 0
Sagan Tosu Sagan Tosu
12:00
Kashima Antlers Kashima Antlers
1 : 1
Albirex Niigata Albirex Niigata
12:00
FC Tokyo FC Tokyo
1 : 1
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
12:00
Gamba Osaka Gamba Osaka
2 : 1
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
12:45
Nagoya Grampus Eight Nagoya Grampus Eight
1 : 1
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
06:00
Viamaterasu Miyazaki Viamaterasu Miyazaki
2 : 2
NGU Loveledge Nagoya NGU Loveledge Nagoya
07:00
Bunnys Gunma FC White Star Bunnys Gunma FC White Star
0 : 3
Orca Kamogawa FC Orca Kamogawa FC
07:00
Nippon SSU Fields Yokohama Nippon SSU Fields Yokohama
1 : 0
Sfida Setagaya FC Sfida Setagaya FC
07:00
AS Harima Albion AS Harima Albion
1 : 2
NHK Spring Yokohama FC Seagulls NHK Spring Yokohama FC Seagulls
08:00
Ehime FC Ladies Ehime FC Ladies
1 : 2
Iga FC Kunoichi Iga FC Kunoichi
Kazakistan - Premier Lig
16:00
Zhetysu Taldykorgan Zhetysu Taldykorgan
0 : 0
FC Zhenis FC Zhenis
18:00
FC Astana FC Astana
18:00
FC Ordabasy FC Ordabasy
18:00
Elimai FC Elimai FC
18:00
FK Aktobe FK Aktobe
Kenya - Premier Lig
15:00
Muranga Seal Muranga Seal
15:00
Kenya Police Kenya Police
15:00
Sofapaka FC Sofapaka FC
15:00
Gor Mahia FC Gor Mahia FC
Kolombiya - Primera A, Apertura
03:30
Independiente Santa Fe Independiente Santa Fe
3 : 2
CA Bucaramanga CA Bucaramanga
Kolombiya - Primera B
23:30
Orsomarso SC Orsomarso SC
23:30
Llaneros FC Llaneros FC
Kore Cumhuriyeti - K3 Ligi
09:00
Paju Citizen FC Paju Citizen FC
0 : 2
Siheung Citizen FC Siheung Citizen FC
10:00
Busan Transportation Corporation FC Busan Transportation Corporation FC
3 : 4
Ulsan Citizen FC Ulsan Citizen FC
11:00
Pocheon Citizen FC Pocheon Citizen FC
2 : 4
FC Mokpo FC Mokpo
11:00
Changwon City FC Changwon City FC
1 : 0
Daegu FC II Daegu FC II
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 1
12:00
Ulsan Hyundai FC Ulsan Hyundai FC
2 : 2
FC Seoul FC Seoul
12:00
Jeonbuk Hyundai Motors Jeonbuk Hyundai Motors
2 : 2
Incheon United Incheon United
13:00
Daegu FC Daegu FC
1 : 0
Jeju United FC Jeju United FC
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
13:00
Gimpo FC Gimpo FC
1 : 0
Ansan Greeners FC Ansan Greeners FC
13:00
Cheongju FC Cheongju FC
1 : 1
Cheonan City FC Cheonan City FC
13:00
Chungnam Asan FC Chungnam Asan FC
0 : 0
Busan I Park Busan I Park
Kosta Rika - Primera Division, Women
00:00
Saprissa Saprissa
3 : 1
Dimas Escazu Dimas Escazu
00:00
Sporting FC Sporting FC
4 : 1
Puerto Viejo FC Puerto Viejo FC
00:00
LD Alajuelense LD Alajuelense
0 : 0
Municipal Pococ Municipal Pococ
18:00
Tsunami Azul FF Tsunami Azul FF
18:00
Ccdr Perez Zeledon Ccdr Perez Zeledon
Letonya - 1st Ligas
17:00
Valmiera FC II Valmiera FC II
17:00
SK Super Nova SK Super Nova
19:00
AFA Olaine AFA Olaine
19:00
Ogre United Ogre United
Letonya - Virsliga
16:00
Grobinas SC/LFS Grobinas SC/LFS
0 : 1
FK Jelgava FK Jelgava
18:00
FK Auda Riga FK Auda Riga
18:00
FK Metta / LU FK Metta / LU
20:00
FK Rigas Futbola Skola FK Rigas Futbola Skola
20:00
Riga FC Riga FC
Litvanya - 1 Lyga
16:00
FK Babrungas Plunge FK Babrungas Plunge
16:00
FK Banga B FK Banga B
18:00
Baltijos Futbolo Akademija Baltijos Futbolo Akademija
18:00
FA Siauliai B FA Siauliai B
19:00
FK Ekranas FK Ekranas
19:00
FK Kauno Zalgiris B FK Kauno Zalgiris B
Litvanya - A Lyga
18:25
Vilnius FK Zalgiris Vilnius FK Zalgiris
18:25
FK Panevezys FK Panevezys
Litvanya - II Lyga
12:00
FK Transinvest B FK Transinvest B
4 : 2
Dfk Dainava B Dfk Dainava B
13:00
FK Silute FK Silute
3 : 2
FK Suduva Marijampole B FK Suduva Marijampole B
16:00
Klaipedos FSM Klaipedos FSM
16:00
FK Jonava FK Jonava
17:00
FC Dziugas B FC Dziugas B
17:00
VJFM Fortuna Kaunas VJFM Fortuna Kaunas
Lübnan - Premiyer Lig
17:00
Al Ansar SC Al Ansar SC
17:00
Bourj FC Bourj FC
17:00
Nejmeh SC Nejmeh SC
17:00
Racing Beirut Racing Beirut
Mısır - Premier Lig
19:00
Al Mokawloon Al Arab Al Mokawloon Al Arab
19:00
Talaea El Gaish Talaea El Gaish
Nijerya - Premier League
18:00
Sporting Lagos FC Sporting Lagos FC
18:00
Enyimba Enyimba
18:00
Enugu Rangers International FC Enugu Rangers International FC
18:00
Bendel Insurance FC Bendel Insurance FC
18:00
Bayelsa United FC Bayelsa United FC
18:00
Shooting Stars Shooting Stars
18:00
Abia Warriors FC Abia Warriors FC
18:00
Akwa United FC Akwa United FC
18:00
Sunshine Stars FC Sunshine Stars FC
18:00
Remo Stars Remo Stars
Norveç - 1. Division
16:00
Egersunds IK Egersunds IK
0 : 0
Valerenga IF Valerenga IF
16:00
Kongsvinger IL Fotball Kongsvinger IL Fotball
0 : 1
Asane Fotball Asane Fotball
16:00
Levanger FK Levanger FK
2 : 0
Aalesunds FK Aalesunds FK
16:00
Lyn 1896 FK Lyn 1896 FK
1 : 1
Sogndal Fotball Sogndal Fotball
16:00
Moss FK Moss FK
0 : 0
Bryne FK Bryne FK
16:00
Ranheim Ranheim
0 : 0
Raufoss Raufoss
16:00
Sandnes ULF Sandnes ULF
0 : 1
Mjondalen IF Mjondalen IF
16:00
IK Start IK Start
1 : 1
Stabaek IF Stabaek IF
Norveç - 1. Lig, Kadınlar
14:15
Bodoe/Glimt Bodoe/Glimt
14:15
KIL/Hemne Fotball KIL/Hemne Fotball
15:00
Oevrevoll Hosle IL Oevrevoll Hosle IL
15:00
Avaldsnes IL Avaldsnes IL
16:00
Hoenefoss BK Hoenefoss BK
16:00
FK Fortuna Alesund FK Fortuna Alesund
Norveç - 2. Lig Grup 1
15:30
Flekkeroy IL Flekkeroy IL
1 : 2
SK Brann 2 SK Brann 2
17:00
Lysekloster Lysekloster
17:00
Brattvag Brattvag
Norveç - 2. Lig Grup 2
16:00
Strommen Strommen
2 : 0
IK Junkeren IK Junkeren
18:30
Alta IF Alta IF
18:30
Stjordals-Blink Stjordals-Blink
Norveç - 3. Küme Grup 4
14:30
Lillestrom (A) Lillestrom (A)
14:30
Verdal Verdal
16:30
Orkla Orkla
16:30
Rana FK Rana FK
Norveç - 3. Küme Grup 5
15:00
Molde (A) Molde (A)
15:00
Ready Fotball Ready Fotball
Norveç - 3. Küme Grup 6
17:00
Fredrikstad (A) Fredrikstad (A)
17:00
Innstrandens IL Innstrandens IL
Özbekistan - PFL
18:00
PFC Sogdiana PFC Sogdiana
18:00
FC Nasaf FC Nasaf
18:00
FC Pakhtakor Tashkent FC Pakhtakor Tashkent
18:00
PFK Navbahor Namangan PFK Navbahor Namangan
Paraguay - 2.Lig
17:00
Sportivo San Lorenzo Sportivo San Lorenzo
17:00
Club Fernando Club Fernando
17:00
Deportivo Santani Deportivo Santani
17:00
Martin Ledesma Martin Ledesma
Peru - Liga Femenina
19:00
Ayacucho FC Ayacucho FC
19:00
FC Melgar FC Melgar
19:00
Universitario de Deportes Universitario de Deportes
19:00
Carlos A Mannucci Carlos A Mannucci
23:00
Defensores Del Ilucan Defensores Del Ilucan
23:00
FC Killas FC Killas
Peru - Segunda Division
19:00
Ucv Moquegua Ucv Moquegua
19:00
Santos FC Nasca Santos FC Nasca
21:15
Pirata FC Pirata FC
21:15
FC Carlos Stein FC Carlos Stein
23:00
Ayacucho FC Ayacucho FC
23:00
Em Deportivo Binacional Em Deportivo Binacional
23:30
Deportivo Coopsol Deportivo Coopsol
23:30
CC Deportivo Municipal CC Deportivo Municipal
Şili - Primera Division, Women
01:00
Universidad de Chile Universidad de Chile
4 : 0
Palestino Palestino
18:00
Union Espanola Union Espanola
18:00
Universidad de Concepcion Universidad de Concepcion
19:00
Deportes Iquique Deportes Iquique
19:00
Colo Colo Colo Colo
Şili - Şili Kupası
00:30
CD Concon National FC CD Concon National FC
00:30
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
00:30
Dep. Concepcion Dep. Concepcion
00:30
Deportes Linares Deportes Linares
01:00
Brujas de Salamanca Brujas de Salamanca
01:00
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
03:00
CD 11 de Septiembre CD 11 de Septiembre
0 : 4
San Marcos de Arica San Marcos de Arica
03:00
CD Norte Unido CD Norte Unido
1 : 3
Deportes Iquique Deportes Iquique
19:30
CD Trasandino de Los Andes CD Trasandino de Los Andes
19:30
La Serena La Serena
21:00
CD Alas Portuarias CD Alas Portuarias
21:00
Deportes Puerto Montt Deportes Puerto Montt
22:00
Deportes Rengo Deportes Rengo
22:00
CD Santa Cruz CD Santa Cruz
22:00
San Antonio Unido Temuco San Antonio Unido Temuco
22:00
Nublense Nublense
22:00
General Velasquez General Velasquez
22:00
Curico Unido Curico Unido
22:00
Marcos Trincado Marcos Trincado
22:00
Union Espanola Union Espanola
22:00
Lautaro de Bui­n Lautaro de Bui­n
22:00
O´higgins O´higgins
22:00
CD Quillon CD Quillon
22:00
Colo Colo Colo Colo
22:00
Santiago City FC Santiago City FC
22:00
Palestino Palestino
23:00
Comunal Cabrero Comunal Cabrero
23:00
CSD Rangers CSD Rangers
Singapur - Premier Lig
13:00
Tampines Rovers FC Tampines Rovers FC
3 : 0
Tanjong Pagar United FC Tanjong Pagar United FC
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Tabora United FC Tabora United FC
16:00
Biashara United Mara Biashara United Mara
Tayvan - Taiwan Futbol Premier Lig
10:30
AC Taipei AC Taipei
0 : 1
Tatung FC Tatung FC
10:30
Taichung Futuro FC Taichung Futuro FC
1 : 0
Hang Yuen Hang Yuen
10:30
Vikings Playone FC Vikings Playone FC
0 : 4
Taiwan Power Company Taiwan Power Company
13:30
Ming Chuan University Ming Chuan University
13:30
Tainan City FC Tainan City FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 Toulon Turnuvası
15:30
Italy Youth Italy Youth
0 : 0
Fransa Fransa
19:15
Ukraine Youth Ukraine Youth
19:15
Ivory Coast Youth Ivory Coast Youth
Uruguay - 2.Lig
00:00
Club Atletico Rentistas Club Atletico Rentistas
2 : 0
CA Atenas de San Carlos CA Atenas de San Carlos
15:45
Juventud de las Piedras Juventud de las Piedras
15:45
Montevideo City Torque Montevideo City Torque
21:00
Tacuarembo FC Tacuarembo FC
21:00
La Luz FC La Luz FC
Uruguay - Premier Lig
02:00
Defensor Sporting Defensor Sporting
1 : 1
CA Progreso CA Progreso
18:30
CA Fenix Montevideo CA Fenix Montevideo
18:30
Montevideo Wanderers Montevideo Wanderers
21:00
Danubio Danubio
21:00
Rampla Juniors Rampla Juniors
Vietnam - V Lig 2
12:00
Clb Bong Da Hue Clb Bong Da Hue
2 : 2
SHB Da Nang SHB Da Nang
14:00
Ba Ria Vung Tau Fc Ba Ria Vung Tau Fc
14:00
Phu Tho FC Phu Tho FC
Vietnam - V-Ligi
13:00
Hoang Anh Gia Lai Hoang Anh Gia Lai
0 : 1
Binh Dinh FC Binh Dinh FC
15:15
Hanoi FC Hanoi FC
1 : 1
Cong An Nhan Dan Cong An Nhan Dan
15:15
Hai Phong FC Hai Phong FC
2 : 1
Becamex Binh Duong Becamex Binh Duong
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
Hwange Colliery FC Hwange Colliery FC
16:00
Greenfuel FC Greenfuel FC
16:00
Highlanders FC Highlanders FC
16:00
Zifa Ersl Champions Zifa Ersl Champions
16:00
Dynamos Harare FC Dynamos Harare FC
16:00
ZPC Kariba ZPC Kariba
16:00
Telone FC Telone FC
16:00
Caps United FC Caps United FC
16:00
Chegutu Pirates FC Chegutu Pirates FC
16:00
Herentals FC Herentals FC

PUAN DURUMU

# TAKIMLAR O AV P
1 Galatasaray 38 66 102
2 Fenerbahçe 38 68 99
3 Trabzonspor 38 19 67
4 Rams Başakşehir 38 14 61
5 Kasımpaşa 38 -3 56
6 Beşiktaş 38 5 56
7 EMS Yapı Sivasspor 38 -7 54
8 Corendon Alanyaspor 38 3 52
Detaylı Puan Durumu

Sancaktepe escort Zeytinburnu escort Antalya escort Ankara escort Avrupa yakası escort Denizli escort Kocaeli escort Merter escort Nişantaşo escort Levent escort Çapa escort Etiler escort Mecidiyeköy escort Taksim escort Beşiktaş escort Bakırköy escort Bahçeşehir escort Esenyurt escort Avcılar escort Avrupa yakası escort bayan Beykoz escort Üsküdar escort Göztepe escort Erenköy escort Suadiye escort Kurtköy escort Tuzla escort Bostancı escort Ümraniye escort Pendik escort Kadıköy escort Kartal escort Ataşehir escort Anadolu yakası escort Bodrum escort Konya escort Muğla escort Malatya escort Gaziantep escort Eskişehir escort Ankara escort İstanbul escort Kayseri escort Adana escort Şirinevler escort Halkalı escort Marmaris escort Fethiye escort Sarıyer escort Maltepe escort Fatih escort Çekmeköy escort Beylikdüzü escort Başakşehir escort Ataköy escort Alanya escort Samsun escort Muğla escort İzmir escort Diyarbakır escort Bursa escort Antalya escort İstanbul escort Göztepe escort Gaziantep escort Adana escort Adana escort Anadolu yakası escort Ankara escort İstanbul escort Ataşehir escort Avcılar escort Avrupa yakası escort Bağcılar escort Bahçeşehir escort Bahçeşehir escort Beşiktaş escort Beykoz escort Bodrum escort Bostancı escort Bursa escort Eskişehir escort Gaziosmanpaşa escort Kadıköy escort Kartal escort Kocaeli escort Konya escort Konya escort Konya escort bayan Malatya escort Pendik escort Şirinevler escort Taksim escort Ümraniye escort Adana escort Antalya escort Bursa escort İzmir escort Bodrum escort Eskişehir escort Konya escort İzmir escort Beylikdüzü escort Kayseri escort İzmir escort Pendik escort Eskişehir escort İstanbul escort escort Fatih escort Antalya escort escort bayan Samsun escort İstanbul escort Bursa escort Antalya escort bayan Antalya bayan escort Antalya escortlar Adana escort Bursa escort İzmir escort Diyarbakır escort Maltepe escort Çekmeköy escort Beylikdüzü escort Şirinevler escort Ataköy escort Halkalı escort İstanbul escort Şişli escort Kayseri escort Antalya escort Mersin escort Mersin escort Mersin escort Şişli escort Mersin escort Kayseri escort