![Başkan Aydın İftarda Depremzede Ailenin Misafiri Oldu.](https://detaygazetesi.com.tr/wp-content/themes/theHaberV7/images/resimyok-buyuk.jpeg)
Orhangazi Belediye Başkanı Bekir Aydın konuyla ilgili yaptığı açıklamada, onlar bizim misafirimiz oldu, biz onların misafiri olduk. Diyerek sözlerine “akşam iftarımızı Osmaniye’den gelen depremzede ailemiz ile beraber açtık. Evin neşesi güzel yavrularımızla vakit geçirmekten mutluluk duyduk. İçten sohbetleri için kıymetli ailemize teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki yüreklerimizdeki yangını gönül sofralarında buluşarak, birbirimize kenetlenerek söndüreceğiz.” Şeklinde sürdürdü. Başkan Aydın açıklamasına “ misafirperverliklerinden ötürü değerli ailemize, bizleri güler yüzleri ile karşılayan sevgili çocuklarımıza çok teşekkür ediyorum.” ifadeleriyle son verdi.