![CEV Şampiyonlar Ligi yarı finalinde 3 temsilcimiz birden yer alacak](https://detaygazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2023/03/cev-sampiyonlar-ligi-yari-finalinde-3-temsilcimiz-birden-yer-alacak.jpg)
![CEV Şampiyonlar Ligi yarı finalinde 3 temsilcimiz birden yer alacak](https://icdn.ensonhaber.com/resize/703x0-85/resimler/diger/kok/2023/03/24/cev-sampiyonlar-ligi-yari-finalinde-3-temsilcimiz-birden-yer-alacak_cde0a260.jpg)
Eczacıbaşı da rövanş mücadelesinde konuk ettiği Polonya temsilcisi Developres’i 3-2 yenerek yarı final biletini kaptı.Son olarak Fenerbahçe, çeyrek final rövanşında Imoco Volley deplasmanından istediğini alarak döndü ve diğer temsilcilerimize katıldı.
![CEV Şampiyonlar Ligi yarı finalinde 3 temsilcimiz birden yer alacak](https://icdn.ensonhaber.com/resize/703x0-85/resimler/diger/kok/2023/03/24/cev-sampiyonlar-ligi-yari-finalinde-3-temsilcimiz-birden-yer-alacak_cde10123.jpg)
Şampiyona tarihinde ilk kez 3 Türk takımı birden adını yarı finale yazdırdı.
Yarı final eşleşmeleri
Fenerbahçe, yarı finalde bir başka Türk takımı VakıfBank ile karşılaşacak.Diğer yarı final eşleşmesinde ise Eczacıbaşı, İtalya’nın Igor Gorgonzola takımıyla eşleşti.
Federasyon Başkanı’ndan tebrik paylaşımı
Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, temsilcilerimizin tarihi başarısını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla katladı.
![CEV Şampiyonlar Ligi yarı finalinde 3 temsilcimiz birden yer alacak](https://icdn.ensonhaber.com/resize/703x0-85/resimler/diger/kok/2023/03/24/cev-sampiyonlar-ligi-yari-finalinde-3-temsilcimiz-birden-yer-alacak_cde72410.jpg)