![Dursun Özbek’ten şampiyonluk açıklaması: İlmek İlmek dokuduk](https://detaygazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/dursun-ozbekten-sampiyonluk-aciklamasi-ilmek-ilmek-dokuduk.jpg)
Ankaragücü maçının ardından Galatasaray Başkanı Dursun Özbek önemli açıklamalarda bulundu.
“100. yıl şampiyonluğu Galatasaray’a çok yakıştı”
Kulübün resmi televizyonuna konuşan Özbek açıklamalarına, “Galatasaray’a kutlu olsun. Cumhuriyet’in 100. yılı… Başkent’te şampiyon olduk. Bu 100. yıl şampiyonluğu Galatasaray’a çok yakıştı. Emeği olan herkese teşekkür ederim.” sözleriyle başladı.
“İlmek ilmek dokuduk”
Taraftarın şampiyonlukta büyük rol oynadığını belirten Özbek, “Bize inandılar, ilmek ilmek dokuduk. Her şeye, herkese karşı. Camiama 23. şampiyonluk hayırlı olsun, arkası da gelecek.” açıklamasını yaptı.Yönetim olarak takıma faydalı olabilmek için çalıştıklarını ve mutlu sona ulaştıklarını belirten Özbek şu sözleri kullandı:“Önce Avrupa, sonra da ligimiz gelecek. Galatasaray’a hizmet için elimizden geleni yapıyoruz. Allah mahcup etmedi. Yaşasın Galatasaray!”