İki takım da 90 dakika boyunca eşitliği bozamadı. Uzatma devrelerine giden maçın skorunu 106. dakikada oyuna giren Alpaslan Öztürk belirledi. Yaklaşık 30 metreden sağ ayağıyla sert şut çeken Alpaslan, üst direğin içine çarparak filelere gönderdiği topla takımını play-off 2. turuna çıkardı.
YARI FİNALDE İLK MAÇ 31 MAYIS’TA
Bodrumspor normal sezonu Eyüpspor’dan üstte tamamladığı için ilk maçına İstanbul’da çıkacak. İlk Mayıs 31 Mayıs Çarşamba günü oynanacak. Play-off finalinde Pendikspor’un rakibi olacak takım 4 Haziran Pazar günü oynanacak rövanşla belli olacak.Final müsabakası 8 Haziran Perşembe günü oynanacak olup, final merkezi ise daha sonra ilan edilecek.