![Jorge Jesus: 3 gol yedik ama rakip kalemize gelemedi](https://detaygazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2023/04/jorge-jesus-3-gol-yedik-ama-rakip-kalemize-gelemedi.jpg)
Fenerbahçe, Süper Lig’in 31. haftasında ağırladığı İstanbulspor ile 90+6. dakikada yediği golle 3-3 berabere kaldı.
Zirvedeki Galatasaray ile 6 puanlık farkın kapanma şansının kaçması sonrası sarı-lacivertli tribünler takıma ıslıklar ile tepki gösterdi.
Mücadelenin ardından konuşan Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, “2- O’a kadar oyun bizim elimizdeydi. Takım 2-1’den sonra sakinliğini biraz kaybetti. Evinizde 3 gol atıyorsanız, puan kaybetmemelisiniz. Rakibimizin de hakkını vermemiz gerekiyor. Bugün 3 gol yedik ama kalemize gelmiyorlardı. Bugün 3 gol yedik ama rakibin de hakkını vermek gerekiyor. Galatasaray’la aramızdaki puan farkını kapatma imkanımız vardı ama maalesef yapamadık. Duruma bakınca hiçbir şey değişmedi. Aynı durum devam ediyor” ifadelerini kullandı.