![Lydia Cemre Özşişman zayıfladı](https://detaygazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/lydia-cemre-ozsisman-zayifladi.jpg)
![](https://www.gazeteabc.com/images/haberler/2023/06/lydia-cemre-ozsisman-zayifladi-1945_1.jpg)
Duy Beni dizisinde Emine karakterini canlandıran Lydia Cemre Özşişman, son görüntüsüyle büyüleyerek magazin gündeminde yer aldı. Özşişman, 5 ayda tam 35 kilo vererek adeta bambaşka biri haline geldi.Lydia Cemre Özşişman, Duy Beni dizisinde bir lise öğrencisi olan Emine karakterini canlandırıyordu. O dönem fazla kilolarıyla bilinen Özşişman, şu anda zayıflığı ve fit vücuduyla dikkatleri üzerine çekiyor.