![Nilüfer Belediyespor Kulübü sporcularından büyük başarı](https://detaygazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/nilufer-belediyespor-kulubu-sporcularindan-buyuk-basari.jpg)
![](https://www.gazeteabc.com/images/haberler/2024/04/nilufer-belediyespor-kulubu-sporcularindan-buyuk-basari-2757.jpg)
Uluslararası Karate Şampiyonası, Kosova’nın İstog Bölgesi’nde 14 Nisan 2024 tarihinde gerçekleşti. Nilüfer Belediyespor Kulübü, 3 yetenekli sporcu ile bu heyecan dolu organizasyona katıldı. Nisanur Çakır, Cemre Günaydın ve Deniz Durgut, karşılaşmalarda göz kamaştıran performanslarıyla adlarından söz ettirdi. Çekişmeli mücadelelerin sonunda, Nilüfer Belediyespor Kulübü sporcuları 2 altın ve 1 bronz madalya ile zaferin tadını çıkardı. Şampiyonanın kapanış seremonisinde madalyalarını takan sporcuların yüzlerindeki mutluluk, seyircileri mest etti.