“AİLEMİZE HOŞ GELDİM”
Karagümrük’ün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Orta saha oyuncusu Aycan Yanaç ile 2023/2024 sezonundan itibaren geçerli olmak üzere sözleşme imzaladık. Gelecek sezondan itibaren Karagümrük forması giyecek olan Aycan Yanaç’a ailemize hoş geldin diyoruz” ifadeleri yer aldı.
HÜCUM OYUNCUSU
Milli formayı da giyen Aycan, on numara ve forvet bölgesinde görev yapıyor. 1998 doğumlu futbolcu son olarak ALG Spor’da oynamıştı.