![Taha Duymaz’ın annesi sosyal medyaya girdi](https://detaygazetesi.com.tr/wp-content/uploads/2023/06/taha-duymazin-annesi-sosyal-medyaya-girdi.jpg)
“Para kazanmamız gerekiyor”
Yaşamın devam ettiğini ve para kazanması gerektiğini söyleyen anne, “Merhaba arkadaşlar. Her şeye rağmen yaşamın devam edebilmesi için çalışıp para kazanmamız gerekiyor. Rabbim helal para versin herkese. Bu arada kimler tandır ekmeği seviyor canlarım” dedi.Oğlu gibi fenomen olma yolunda giderek yemek tarifleri paylaşmaya başlayan anne, zahter ve tandır ekmeği siparişleri almaya başladı.